2 thoughts on “brum-pizza-pica-receta-gatimi”

  1. Mund te pergatisesh brumin ne kete menyre dhe ti hedhesh siper salce domate, mocarela, pak rigon,pak vaj ulliri e jam e sigurt qe do te jete nje pice shume e shijshme.

Shkruani Komentin Tuaj