tres leches trilece-receta-video-shqip-embelsira-receta-karamel

0 Shares
5 comments
  1. kete embelsire e hengra per here te pare rradhen e fundit qe isha ne Shqiperi,dhe dua ta bej edhe une

      1. Pershendetje.Une e kam provuar per ta gatuar nje here dhe me doli shume e mire,por heren tjeter nuk u fry brumi fare,nuk e di pse!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *