panine-qumesht-buke-shtepie-receta-gatimi-artigatimit

0 Shares
2 comments
  1. JU LUTEM NESE KENI MUNDESI TE ME TREGONI SE NUK PO E KUPTOJ MIRE,QFAR LLOJ MIELLI ESHT KY ,ME DY ZERO DHE ME NJE ZERO,SI DHE KJO MAJA E BIRRES,JU FALEMNDERIT PER MIRKUPTIM

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *