All posts tagged: portali recetave

Musaka me patate

Musaka me patate Kjo është një recetë e shijshme dhe që mund ta shërbejmë si pjatë kryesore. 500 gr patate250 gr qepe100 gr domate (ose dy lug gjelle salce)50 ml…