EmbëlsiraKrepa të mbushur me reçel

Krepa të mbushur me reçel për një mëngjes plot energji apo një pasdite plot shije. Rikthehemi më një recetë si të gatuajmë krepa në kushte shtëpie, pasi në faqen tonë gjeni receta të ndryshme për krepa të mbushur.

EmbëlsiraKrepa mbushur me Luleshtrydhe

Kemi parë recetën krepa mbushur me çokollatë dhe krepa integral. Në këtë periudhe të vitit ju këshillojmë të provoni krepa mbushur me luleshtrydhe. Një shije delikate dhe nuk ju merr shumë kohë në përgatitje.

DessertsCrepes with Nutella

The crepe with Nutella is with no doubt one of the best and easiest desserts to make. Both children and adults like this dessert. In this recipe, we have filled the crepes with Nutella, but you may also use various jams or marmalade.