All posts tagged: embelsira te shpejta

Vanilla Cupcake

Vanilla cupcake Vanilla cupcake apo cupcakes me vanilje janë perfekte për festa, festime apo thjesht për ti provuar. Këto ëmbëlsira përgatiten fare thjeshte dhe sipër mund ti vendosim krem me…