All posts tagged: karrota

Kek me karrota

Kek me karrota Kek me karrota është një ëmbëlsire shumë delikate, e thjeshte për tu përgatitur dhe ideale për të filluar një ditë plot energji. 400 gr karota300 gr sheqer4…