All posts tagged: receta kosovare

Bajadera

Bajadera Kjo është një ëmbëlsirë shumë e shijshme, e shpejtë dhe paraqitet bukur në pjatë. 200 gr arra të bluara300 gr biskota keksa Pllazma ose Petit Beure të bluara250 gr…