All posts tagged: receta shqiptare

Ciambella me çokollatë

Ciambella me çokollatë Ciambella me çokollatë është një ëmbëlsirë e shijshme dhe e thjeshtë për tu përgatitur. Kush pëlqen çokollatën duhet ta provoj patjetër edhe këtë ëmbëlsirë. 200 gr sheqer200…