All posts tagged: embelsira me cokollate

Bombica

Bombica Ka disa mënyra për përgatitjen e bombica, por kemi sjellë një recetë të thjeshtë dhe të shijshme. Produktet mund ti gjeni në super market BigMarket, përfshire dhe kakaon biologjike.…