Author: Dea

Kek me dy ngjyra

Kek me dy ngjyra Kek me dy ngjyra lë të kuptosh se duhet të përgatisim dy brumëra të ndryshëm, por në fakt kombinimi i ngjyrave është vetëm në fund. Le…

Sallatë domate

Sallatë domate Sallatë domate e shpejtë për ti dhënë freski tavolinës tuaj. Lexoni këshillat që kemi përgatitur për këtë recetë. 5 kokrra domate1 kokërr qepë3 gjethe borzilokukripëpak piper (sipas dëshirës)vaj…

Qofte me lulelakër

Qofte me lulelakër Qofte me lulelakër është një meze ideale për të pasuruar tavolinën në një aperitiv. Gjithashtu këto qoftë pëlqehen shumë edhe nga fëmijët dhe është një mënyrë e…