All posts tagged: luleshtrydhe

Tiramisu Akullore

Tiramisu Akullore Tiramisu akullore është një ëmbëlsire ideale për stinën e verës. Mund ta përgatisni edhe disa ditë më parë dhe ta konsumoni sipas dëshirës. Në faqen tonë gjeni edhe…

Petë me luleshtrydhe e çokollatë

Petë me luleshtrydhe e çokollatë Luleshtrydhe e çokollatë është një binom perfekt. Kjo është një ëmbëlsirë që do ti pëlqejë jo vetëm fëmijëve tuaj, por gjithë familjes. 1 <a href="http://www.artigatimit.com/2012/04/pete-e-vecante-me-gjalpe/"…