Fito një Set Tenxhere dhe Tigan – Giveaway

Ja ku jemi me një konkurs tjëtër (GIVEAWAY), në bashkëpunim me @oferteperty kemi vendosur tju bëjmë të lumtur me një dhuratë speciale 😍 – Set TENXHERE DHE TIGANE

Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta pasi ti bëni ❤️ LIKE postimin në INSTAGRAM:

  1. NDIQNI @oferteperty
  2. NDIQNI @artigatimit
  3. Komentoni ✍🏻 dhe bëni TAG në postim me 3 miqtë apo 3 mikeshat tuaja me profil real.
  4. Të tre miqtë apo mikeshat duhet të kenë FOLLOW faqen OfertePerTy dhe Arti Gatimit (Kjo kontrollohet).
https://www.instagram.com/p/CElwTQQoKgM/

🥇 Fituesit do të përzgjidhen automatikisht më 15 shtator 2020 në orën 13:30.

💌 Shpërndajeni këtë postim me miqtë dhe të afërmit tuaj.

Vini re:
NUK DUHET TË BENI TAG PERSONA TË RASTËSISHËM APO TË PËRSËRISNI TË NJËJTËT PERSONA DISA HERË.

Ju urojmë fat!

18 Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You May Also Like

Peshk i rremë

Receta e dërguar nga Ervina T. dhe e vlefshme për Konkursin e Gatimit. Kjo pjatë është një gatim tradicional italian i zonës së jugut të Italisë. Është një pjatë verore e cila me raste konsumohet edhe ne dimër.