Fito një Multicooker Tenxhere Presioni – GIVEAWAY

16 Shares
15
0
1

Duke marrë parasysh situatën që po kalojmë kemi vendosur tju bëjmë të lumtur me një dhuratë speciale. Bëhet fjalë për një tenxhere elektrike Multicooker. Me këtë tenxhere elektrike mund të gatuani shumë receta gatimi të shëndetshme. Kjo tenxhere mund të përdoret gjithashtu për gatimet me avull, zierje, skuqje dhe mban një temperaturë konstante për një kohë të gjatë. Një veti tjetër është fakti se kjo tenxhere elektrike është e programueshme me gatimin që dëshirojmë dhe orarin e preferuar.

Fito një tenxhere elektrike -Multicooker

https://www.instagram.com/p/B_zk40Jgrww/

Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta:
Pasi ti bëni ❤️ LIKE postimin në Instagram, duhet të:

  1. Ndiqni FOLLOW 👉🏻 @artigatimit në Instagram
  2. Komentoni ✍🏻 duke bërë TAG 3 mikeshat tuaja me profil real.
  3. Të treja mikeshat duhet të kenë FOLLOW faqen Arti Gatimit në Instagram (Këto do të kontrollohen).

🥇 Fituesit do të përzgjidhen automatikisht në 25 Maj 2020.

💌 Shpërndajeni këtë postim me miqtë dhe të afërmit tuaj.

Ju urojmë fat!

16 Shares
3 comments
  1. faqja jiuaj me ka sherbyer shume ne procesin e gatimit jam shume e kenaqur . cdo dite kam mesuar shume te reja

  2. faqja jiuaj me ka sherbyer shume ne procesin e gatimit jam shume e kenaqur . cdo dite kam mesuar shume te reja . une shpreh mendimet e mia dhe kenaqesine time cfare une kam marre nga faqja arti gatimit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You May Also Like

Patëllxhana të mbushur me feta djathi

Receta e dërguar nga Manjola H. dhe e vlefshme për Konkursin e Gatimit. Është një pjatë e stinës me një shije delikate, pasi patëllxhani ka atë hidhërimin karakteristike dhe djathi e zbut këtë hidhërime dhe e kthen në një shije më delikate.