Arti në Kuzhine
comments 62

Fito një Darkë Romantike për Shën Valentin – Konkurs

romantic-dinner-arti-gatimit-food-contest-recipe-free-san-valentino

ArtiGatimit.com dhuron një darkë romantike çift për natën e Shën Valentinit. Për të marrë pjesë në këtë konkurs ju duhet vetëm një adresë e-mail e vlefshme/ose llogari në Facebook dhe të zgjidhni opsionet e shpërndarjes nga tabela më poshtë. Ju duhet të respektoni rregullat e konkursit.

Apliko për Konkursin

Sa më shumë pikë të grumbulloni, aq më shumë mundësi keni të fitoni.

Konkursi është i mbyllur

Lexoni fituesin ne postimin e fundit!

Konkursi do të mbyllet më datë: 20 Shkurt 2013 dhe fituesi do të zgjidhet automatikisht nga sistemi.

Rregullorja e Konkursit:

 • Që të merrni pjesë duhet të shkruani një koment poshtë këtij artikulli.
 • Darka do të ofrohet në qytetet kryesorë Shqipërisë, të Europës, Usa/Canada, varet kë ka më afër fituesi.
 • Nëse fituesi i vendit parë refuzon çmimin, vendi i dytë kalon si fitues.
 • Pjesëmarrësit duhet të jenë mbi 18 vjeç.
 • Pjesëmarrësit duhet të respektojnë rregullat e konkursit dhe faqes.
 • Konkursi duhet të kapi një minimum prej 500 pjesëmarrës.

62 Comments

 1. jetmira says

  faqe sh e bukur dhe ideja e konkursit me pelqen shume ju uroj te vazhdoni kshu te na jepni ide gatimesh zbukrimesh dhe sadisfaksion x x

  • rezart hoxha says

   Me pelqen ideja e ketij konkursi, prandaj u bera pjese e tij.

 2. elda says

  me pelqen pa mase kjo ide, edhe ju komplimentoj qe te vazhdoni te publikoni receta. Faleminderit

   • elda says

    Faleminderit, nuk duhet vetem ne tilla konkurse te komentosh por sinqerisht me padurim pres ne emaillin tim cdo recete te re tuajen sepse un jam nje anvise e re edhe kam shum nevoje per ide gatimi.
    Uroj edhe un qe fituesi ta meritoj edhe ne diten e te dashururve te jete prane personit te tij te zemres. Cdo njeri ka nevoj per dashuri. Faleminderit!

 3. migena says

  ne tirane cili eshte restoranti i perzgjedhur nga ju?

 4. ida says

  Nje ide fantastike per ta bere po aq speciale sa recetat tuaja darken romantike te shen valentinit..Suksese tgjitha cifteve :)

 5. Lisjana Cali says

  urime pafund per recetat e shishme qe na sygjeroni,,,dhe per me teper urime dhe per konkursin,,(do ndihesha me fat te isha e perzgjedhura),,, :))

 6. besnik rasha says

  sic ju thash dhe me siper ju pergezoj per gjith ket ndime qe po na jepni ,faleminderit dhe sa me shume suksese ne cdo hap dhe kudo.

 7. Oneda says

  Do me pelqente shume te shijoja nje darke nga ju dhe te provoj ne restorant recata te pergatitur nga Arti juaj i gatimit. Ju pershendes.

 8. shpresa says

  Ide fantastike,nje nate romantike me bashkeshortin do ishte e mrekullueshme.Keto ide i bejne mire gjithsecilit nga ne pavaresisht fituesit sepse te le te mendosh se dhe une do jem fitues,te largon stresin per disa dite,te jep energji vertet bukur.Jeta eshte me plot te papritura ,dhe lind pyetja’ perse te mos jem dhe une fitues???? Faleminderit

 9. jori says

  Pershendetje!
  Ideja me pelqen dhe prandaj u bera pjese,
  jemi mesuar gjithmon me konkurse po e para here ne kete menyre.
  ju pergezoj per nismen qe keni marre kreativiteti juaj vlen per tu permendur.
  eshte nje dite qe duhet te mbulohet nga nje mantel dashurie.

 10. Albana Cufaj Zhuta says

  Te gatuash eshte Art, te duash eshte Art por te dhurosh kenaqesi nepermjet dashurise ne gatim eshte Mjeshtri. Faleminderit per mjeshtrine qe percillni. Respekte!

 11. Agimi says

  Pershendetje ide e shkelqyer per nje shijim te nje ushqimi qe pergaditet per nje dite te caktuar ju uroj qe te ju beje mire kjo darke e vequar.nga kuzhina e Hotel Victory Prishtine

 12. majlinda says

  Ide jashtezakonisht shume e bukur per nje cift :)

 13. Gjyle says

  Une ne pergjithesi jam tip romantik,dhe meqe jam fejuar kete vite ,do kisha pas deshire qe si dhurat te ma beni kete darke me te fejuarin time. dhe meqe jam nga Kosova si mysafire ndoshta kam perparesi. ju puthe shume

 14. Fatos Qelaj says

  Kishte me qene mire nese do ta fitona konkursin se eshte nje ndjesi e mire qe Shen Valentinin ta festosh me te dashuren dhe gjeja me e mire do te ishte qe ne kete feste ta merrja nje dhurate te tille nga Ju!
  Fatosi

 15. blerina says

  me pelqen te gatuaj edhe vazhdimisht lexoj receta dhe eksperimentoj ne te gatuar edhe rezultatet jan fantastike me pelqejne recetat qe ofroni jan shum te sakta eshte shumm ide e fantastike uroj qe ta fitoj kete konkurs edhe te kaloj nje dark romantike ashtu sic ju e ofroni ju flm ;)

 16. mimoza qafa says

  ideja e konkursit eshte gjeniale.
  suksese te gjitheve.

 17. marinela says

  dashuria nis nga stomaku…dhe ky konkurs eshte ideal..

 18. leti... says

  Pershendetje Arti i gatimit…Vërtet bëni një art të mrekullueshëm me receta ejuaja..Ju përgëzoj vërtet…Ndërsa kjo ide për një nat romantike si shpërblim nga ju pér Shën Valentin po më pëlqen vërtet.Dhe shpresoj që do të jen te përfshira recetat ejuaja aty..

 19. Nirvana says

  Nje nder pasionet e mija eshte dhe guzina .Gjithmon jam e vemendshme per receta te reja dhe nje nder ta eshte dhe faqja juaj komplimenta .Motoja ime eshte ( dashuria vjen nepernjet stonakut) . Ide i mir per konkursin na nxit ne amvisave

 20. Ada says

  Super IDE !
  Dhe nga faqja me e mire t pakten per mua n lidhje me gatimin :)

 21. Nafije says

  Do te lumturohesha shume po ta fitoja une kete konkurs

 22. efterpi terpo says

  jam shume e kenaqur nga arti i gatimit,me pel

 23. besarta says

  Per Nje Qift Kjo Do t jet diqka e Mrekullushme Qe mos t Harroj Kurr…

 24. alba says

  une nuk e festojj por surpriz per prinderittt nqs fitoj

 25. anjeza says

  mua me pelqen shume te eksperimentoj me receta te ndryshme dhe ideja e nje konkursi te tille eshte gjeniale.

 26. anjeza says

  do dja shume ta fitoja kete konkrs si gjithe pjesemarsit e tjere por gjithashtu do doja te komplimentoja personin qe kishte kete ide te bukur, si dhe vete dita e shen valentinit

 27. sorela says

  ide e bukur per nje feste si ajo e shen valentinit. shpesh kemi degjuar qe dashuria nis nga stomaku…e kjo ide e juaja eshte nje rast i mire per ta provuar kete thenie.Shpresoj te jem fituese

 28. VJOLLCA KOLA says

  Sa mire do ishte qe ta fitoja une konkursin. Ide fantastike per nje darke romantike me te dashurin e zemres, ne nje dite te shenuar si Shen Valentini. Shpresoj sepse fatit nuk i dihet, mbase na e ben nje surprize te tille “Arti i Gatimit” meqenese nuk e mbyll asnjehere diten pa vizituar faqen tuaj.
  mbetem me shprese per fitore.
  vjollca kola

 29. MAJLINDA HAFEZI says

  Ju pershendes ! Eshte nje gje e rralle ne kete kohe qe te ndermerren inisiativa te tilla si kjo tuaja.Uroj te fitoje me i miri, megjithese do kisha shume deshire te perjetoja ne moshen 55 vjecare kete udhetim per diten e shenuar te Shen Valentinit . Dhe njehere ju uroj suksese.

 30. monika says

  komplimente per idene e spikatur.jeni te mbrekullueshem

 31. Xheni says

  Une skam fituar kurre asnje konkurs ne jeten time, por kete do ta fitoj e ndjej. :)

 32. bela says

  me pelqejn recetat e gatimeve tuaja per kte arsye e vizitoj shum shpesh faqen tuaj ,, madje dhe kur jam ne pune ….deshiroj shum ta fitoj kte konkurs, sepse do ishte nje surpriz shum e bukur per te dashurin tim dhe nje moment i paharruar per mua….

 33. anjeza pollani keri says

  nje ide e arrir.ju pergezoj ju per mundesin qe na jepni per nje dite kaq domethenese.dhe nje here komplimente per kete faqe me keto gatime te mrekullueshme

 34. aleksi niki says

  Me pelqen shume te fitoj se nuk kam fituar asnjehere,dhe se me pelqen shume faqja juaj e gatimit.

 35. Almira Cauli says

  mire do ishte ta fitoja une,po e bukur si loj

 36. elsa says

  Pershendetje
  Do te kisha deshire ta fitoja edhe une pasi asnjehere nuk me ka ecur ne lojra dhe si cift i ri qe jemi,pak kohe kemi qe jemi martuar,pse jo ta shijojme.aq me teper ku Vlora qyteti jone nuk eshte se ka shume mundesi per tu kenaqur vertete.Ju falenderoje per inisiativen tuaj dhe per kenaqesin qe ju na jepni.
  Shpresoje te ndihem e lumtur ne kete konkurs.
  pune te mbare

 37. elena says

  Me pelqen shume faqja juaj dhe e ndjek pothuajse cdo dite…keni receta fantastike…

 38. Pingback: Fituesja e Konkursit nga ArtiGatimit | ArtiGatimit.com

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *


Komento nga Facebook!

Enter your comment - Comments