Fituesit e Konkursit te Gatimit 2013

konkursi-gatimit-receta-gatimi-android-contest

Falënderojmë të gjithë pjesëtarët që morën pjesë në Konkursin e Gatimit 2013. Falënderojmë edhe të gjithë fansat e faqes tonë Facebook.com/ArtiGatimit për mbështetjen që na kanë dhënë se pa pëlqimin e tyre s’do të kishim as recetat fituese. Falë pëlqimit të fansa në Facebook është bërë e mundur edhe receta fituese.

Pas 30 ditëve votime receta më e pëlqyer ka qenë ajo e dërguar nga Adela K, receta për Cheesecake me Karamel, e cila ka fituar edhe çmimin e parë, një Tablet Android.

Vendin e dytë në këtë Konkurs Gatimi e ka zënë receta e dërguar nga Umu U, Jufka me Qumësht pluhur, e cila fiton një Set Grirës për fruta dhe perime.

Video

Fituesit do të kontaktohen në privat nga stafi i faqes.
Edhe njëherë ju falënderojmë të gjithëve. Na ndiqni si gjithmonë në Artigatimit.com ku surpriza nuk mbarojnë!

Na gjeni gjithashtu edhe ne keto rrjete sociale:
Twitter.com/Artigatimit
Facebook.com/Artigatimit
Instagram.com/ArtiGatimit
Pinterest.com/ArtiGatimit

Ju Mirëpresim në konkurset e tjera!

Foto e plotë faqes me aplikimet e konkursit:
konkursi-gatimit-food-contest-receta-gatimi

0 Shares
1 comment
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You May Also Like

Sallatë verore me Oriz

Receta e dërguar nga Learsa E. dhe e vlefshme për Konkursin e Gatimit. Veçantia e kësaj pjate është se çdo njeri mund ti hedh çfarëdo lloji përbërësish që mund ti ndodhet ose që ato mund të keni më të preferuar.