All posts filed under: Receta me Oriz

Receta gatimi oriz, rizoto me kërpudha dhe me perime te ndryshme. Pjata te para me oriz nga kuzhina shqiptare dhe jo vetem!

Bollgur me perime

Bollgur me perime Bollgur me perime është një recetë e thjeshtë dhe e shpejtë kur nuk kemi kohë për të gatuar. Zgjedhja e perimeve mund të jetë sipas dëshirës, mjaftojnë…