All posts tagged: video receta

Torte kompjuter me çokollate

Torte kompjuter me çokollate Dhe pse virtualisht ne ua ofrojmë një copë tortë të gjithë dashamirësve të faqes tonë. <h3>Përbërësit për pandispanjën (tava 40x35cm</h3>)150 gr miell150 gr niseshte patate12 vezëpak…