Gatime Peshk
2 komente

Video Receta per Peshk ne tave me patate

Përgatitjen e kësaj recete e kemi publikuar disa ditë më parë. Lexo Peshk në Tavë ose kliko më poshtë për të parë videon recetën.

Ju befte mire!

Na ndiqni në Instagram @ArtiGatimit dhe vendosni tag #artigatimit recetat që gatuani!

2 Comments

  1. shume faleminderit…vazhdoni te na ndiqni si gjithmone e mos hezitoni te na kontaktoni per çdo sqarim.

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Komento nga Facebook!

Shkruani komentin tuaj - Komente