Libri: Receta për njerëzit që dua – Arbana Osmani

libri-arbana-osmani-receta-gatimi-njerezit-qe-dua-shkarko-falas-online

Ishte viti 1999 kur në radion më të njohur shqiptare, Top Albania Radio filloj të dëgjohej zëri i Arbana Osmani. Me pas karriera do të vazhdoj si prezantuese ne televizion dhe në 2008 i besohet drejtimi Reality Show Big Brother apo 1001 Pse, E diell etj…

Libri: Receta për njerëzit që dua

Libri Receta për njerëzit që dua - Arbana Osmani

Dhe pse një jetë plot angazhime, gjen dhe kohen për të përmbledhur një libër me receta, i cili ka dalë në treg veç pak ditë më parë. Kryesisht receta gatimi të trashëguara nga familja dhe të frymëzuara nga udhëtimet nëpër botë.

arbana-osmani-bigbrother-receta-gatimi-njerezit-qe-dua

Ju mund ta gjeni në çdo librari kryesore dhe me blerjen e tij ndihmoni fëmijët e ngujuar si pasojë e gjakmarrjes!

0 Shares
7 comments
  1. Doja t’ju komplimentoja personalisht per librin tuaj me receta gatimi,ju uroj shume suksese ne karrieren tuaj si prezantuese sepse me plote kuptimin e fjales mund te themi qe jeni ikone e televizionit shqiptar,ikone e Top-Medias.Respekte :-)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You May Also Like

7 Arsye pse gatimi ju bën të lumtur

Pavarësisht nëse gatuani vetë, me fëmijët tuaj ose me dikë tjetër, ju do të argëtoheni shumë. Edhe pse kërkon vëmendje të detajeve në çdo hap, duket se ia vlen përpjekja kur shikon krijimin tënd të kthehet në një bukuri gastronomike