Fito Librin me Receta Gatimi nga MasterChef Albania

MasterChef Albania është një show televiziv mbi sfida gatimi. Fituesi i MasterChef do të publikojë një libër me Receta Gatimi të cilin mund ta fitoni FALAS në konkursin tonë.
Aplikimi është shumë i thjeshtë mjafton të keni një adresë email-i apo një llogari në Facebook. ArtiGatimit.com nuk ka asnjë partneritet me organizatoret e programit. Të gjitha markat, logot apo trademarks janë pronë e kompanive përkatëse. Lexo si të marrësh pjesë dhe të fitosh librin me Receta Gatimi nga Fituesi i MasterChef Albania.

APLIKO PER KONKURSIN

Për të aplikuar ju duhet të bëni LIKE & SHARE statusin më poshtë. Gjithashtu të plotësoni të dhënat në modulin përkatës.

Like & Share (i detyrueshëm)

Faza e parë e aplikimit konsiston në Like / Koment / Share të statusit në vijim.

Plotëso modulin (i detyrueshëm)

Për të konfirmuar aplikimin tuaj plotësoni këtë modul duke vendos adresën email.

a Rafflecopter giveaway

Fituesi i Librit MasterChef Albania

Fituesi do të zgjidhet automatikisht nga sistemi, por KUJDES jo të gjithë kanë probabilitet të njëjtë. Sa më shumë Like / Share / Comment të bëni aq më shumë probabilitet keni të fitoni. Gjithashtu tek moduli sa me shume pikë të kapni nga 0/6 aq me probabilitetit keni të fitoni.

Rregullat e Konkursit

– Çdo pjesëmarrës pranon kushtet e përdorimit të faqes dhe privatësisë.
– Çdo pjesëmarrës duhet të përdori identitetin e vërtet dhe jo llogari false.
– Autorizoni ArtiGatimit të përdorë të dhënat për qëllime informuese.
– Data e fundit e aplikimit është 31 Korrik 2014.

0 Shares
16 comments
  1. Pasioni im per kuzhinen eshte shume i madh,kam marre pjese neper aktivitete emisione,kam qene pjesmarrese dhe te show me i ndjekur master chef,pavarsisht qe skalova un ndjehem shume mire me ket profesion dhe do e vazhdoj endrren time gjer sa ta realizoj.respekte

  2. Show fantastik,jam shume e lumtur qe kam qene pjes e atij emision aq te bukur pavarsisht qe nuk e kalova,te gatuarit mire dhe shendetshem per mua do thot shume.

  3. E adhuroj gatimin ,jam e apasionuar pas emisionit Master chef. Perpiqem te fitoj sadopak eksperience nga ju. Duhet te jete e mrekulleshme eksperienca e pjesmarresve ne kete kompedicion.Lum ata

  4. Emisioni qe i mungonte tv tone, gruas dhe te gjithe te apasionuarve te kuzhines. Masterchef Albania nje konkurs dhe nje spektakel me shume vlera…ku djali im e sheh me nje deshire te madhe. URIME !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You May Also Like