Embëlsira
comments 5

Krem Pastiçerie – Video Receta

Krem Pastiçerie ka një përdorim te gjere ne recetat e ëmbëlsirave. Në vijim mund të ndiqni video recetën si të përgatisni në kushte shtëpie kremin e pastiçerisë.

Na ndiqni në Instagram @ArtiGatimit dhe vendosni tag #artigatimit recetat që gatuani!

5 Comments

  1. Pingback: Mille foglie – Mille-feuille – Ëmbëlsirë Franceze | ArtiGatimit.com

    • Ne kategorine ‘mish’ te faqja jone gjen edhe mishin e lepurit. Shiko receten e gatuaje njelloj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *


Komento nga Facebook!

Enter your comment - Comments