Giveaway – Fitoni një Shtrydhëse Profesionale Metalike

Në bashkëpunim me Depo.casa ju prezantojmë me giveaway e radhës. Me këtë konkurs ju japim mundësinë të gjithëve nga ju të fitoni një shtrydhëse profesionale metalike për shegë dhe agrume.

Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta.

Pasi ti bëni “LIKE” 👍🏻 postimin në Facebook, duhet të:

  1. Bëni Like 👍🏻 faqen ArtiGatimit dhe Depo në Facebook
  2. Komentoni ✍🏻 duke bërë TAG 3 mikeshat tuaja me profil real.
  3. Të treja mikeshat duhet të kenë bërë “Like” 👍🏻 faqen Arti Gatimit dhe depo.casa në Facebook (Këto do të kontrollohen).

https://www.facebook.com/ArtiGatimit/posts/3556780641069456

🥇 Fituesi do të përzgjidhet automatikisht në 30.11.2020 dhe 💌 shpërndajeni këtë postim me miqtë dhe të afërmit tuaj!

1 Shares
2 comments
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You May Also Like

Tortë me krem

Receta e dërguar nga Flutur B. dhe e vlefshme për Konkursin e Gatimit. Eshtë recetë e lehtë për tu përgatitur e shijshme si dhe përbërit e saj gjenden nëpër të gjitha kuzhinat tona. Tortë me krem.