Smoothie Lëng frutashPije jeshile e shëndetshme

Kjo pije jeshile e shëndetshme është një cocktail ideal për të detoksifikuar trupin. është shumë i mirë për ta përdorur në mëngjes ose mes vakteve. Shtoni disa luleshtrydhe për ti dhënë ëmbëlsi.

Smoothie Lëng frutashLëng shalqiri i freskët

Një gotë me lëng shalqiri, përveçse është një pije mjaft freskuese, përmban dhe rreth 48 kalori. Shalqiri është një burim i jashtëzakonshëm i vitaminës A, C, B1 dhe B6, po ashtu përmban magnez dhe kalium.