Antipasta (Meze), Gatime Unike
Leave a comment

Antipastë mikse

Sallate Mikse

Kjo antipastë është një piatancë e bukur në të parë dhe shijshme gjithashtu. Miqtë tuaj do të ngelen patjetër të kënaqur nga një prezantim i tillë.
Në këtë pjatancë kemi Sallate ruse, Qepë të ëmbla, Karrota sallatë,ullinj, vezë të ziera dhe limon për zbukurim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *


Komento nga Facebook!

Enter your comment - Comments